Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Hirołsy
Autor Wiadomość
ASX76 
twój ulubiony

Wysłany: 2012-02-06, 15:33   

Miasto może i niezbyt ładne, ale za to jednostki prezentują się ciekawie.
Najnowszy dodatek podobno został znacznie lepiej przygotowany i zrobili go inni ludzie.
Cóż szkodzi wypróbować?

Tixon 
Ukryty Smok

Wysłany: 2012-02-06, 19:24   

Jak będę miał czas, rzucę okiem. W końcu pozycja obowiązkowa, nie?
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2012-08-02, 12:14   

Specjalnie dla raczy Herołsów 6
http://www.dobreprogramy....nosc,35332.html
Cytat:
każda gra Ubisoftu korzystająca z systemu Uplay umożliwia uzyskanie dostępu z zewnątrz do plików na naszym komputerze. Istnienie „furtki” odkrył Tavis Ormandy, inżynier z Google.

Oficjalnie Ubisoft na razie nie komentuje odkrycia, specjaliści zalecają zaś jeśli nie zupełne odinstalowanie Uplay to przynajmniej zablokowanie w przeglądarce internetowej wykorzystywanej przez usługę wtyczki.

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

Ł 
dziura w niebycie

Wysłany: 2015-10-13, 18:19   

Miałem chwilę zainteresowania i zbadałem gameplay siódemki, i jakieś 15 minut wystarczało bym doszedł do wniosku że straciłem kwadrans. Tymczasem bracia z wschodu szlifują diament- mod do III, który podmienia grafikę, muzykę i interfejs na ten z II https://www.youtube.com/watch?v=OtP6GjBeYRo //slina

ASX76 
twój ulubiony

Wysłany: 2016-11-02, 14:07   

Ubisoft w końcu zarżnął "Heroesów" ;(
Jego najlepszym posunięciem było powierzenie robienia V części rosyjskiemu studiu Nival Interactive. Wyszła z tego świetna gra, mimo iż swoboda gracza została znacznie ograniczona w porównaniu do trójki.
A potem, skurw... z Ubi dali kolejne jakimś z czarnej dupy wziętym: Black Hole i Limbic... i wszystko zostało koncertowo zjebane.

Teraz jedyna nadzieja, że ktoś kiedyś odkupi prawa do marki i da tę serię Nivalowi do wykonania.

Fidel-F2 

Wysłany: 2016-11-02, 14:52   

ostatnia która się nadawała do grania to była IV

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

ASX76 
twój ulubiony

Wysłany: 2016-11-02, 15:49   

Fidel-F2 napisał/a:
ostatnia która się nadawała do grania to była IV

Bluźnierstwo! //pisowcy

Czwarta część została wypuszczona przedwcześnie. Grałem niedługo po jej ukazaniu się w Polsce. Niedoróbki biły po oczach. Sztuczna inteligencja to jedna wielka porażka. Komputer zwykle ginął od razu w pierwszych potyczkach ze stworami neutralnymi!!! :badgrin: , albo siedział w zamku czekając na śmierć.
Wymieszanie stworzeń z Necro i Inferno - WTF?!?
Przekoksowani bohaterowie sprawili, że gra ze strategii zmieniła się w RPG - nie było sensu brać stworzeń do armii, bo były za słabe w porównaniu z walczącymi heroesami ;)
Wkur... ograniczenie swobody przez "niekończące się" namioty kluczników, których trzeba odwiedzić, aby przejść dalej - stanowczo było tego zbyt wiele... Na dodatek nieraz kolory namiotów były bardzo zbliżone do siebie, przez co niekiedy trzeba było drałować przez całą mapę w poszukiwaniu właściwego namiotu znajdującego się na jakiś totalnym zadupiu.

Uważasz Pan, że piątka jest do dupy? Niby dlaczego?

Fidel-F2 

Wysłany: 2016-11-02, 16:08   

Nie wiem. Zainstalowałem, pograłem 2 godziny, odinstalowałem.

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2016-11-03, 00:32   

Przytłoczyła cię wielkość dzieła?
Pytam z ciekawości bo sam nie grałem natomiast część szósta jest do 4 liter

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

Fidel-F2 

Wysłany: 2016-11-03, 04:30   

Serio nie pamiętam szczegółów, strasznie dawno to było. Pamiętam tylko oczojebną, kiczowatą grafikę. Po dwóch godzinach odinstalowałem i już do tego nie wracałem. Do dziś grywam naprzemiennie w III i IV.

martva 
grzeczna dziewczynka

Wysłany: 2016-11-07, 21:06   

Mnie się całkiem VI podoba. Ale III nadal lepsza, z tym dodatkowym zamkiem z piratami zwłaszcza. Próbowałam grać w V ale denerwowała mnie niemożebnie.

Odpowiedz do tematu