Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wybory
Autor Wiadomość
Trojan 

Wysłany: 2018-11-05, 18:51   

Jest coś takiego jak "Przymierze z Maryjä" ?

Trojan 

Wysłany: 2018-11-05, 18:58   

Ło Kurła. Jest.

Cytat:
Szczęść Boże!
Dziękuję Wam za wszystkie przesyłki. (...) W ubiegłym roku miałam dwie operacje nerek, bo zaatakował je rak. Miałam mieć też trzecią operację, ale do niej nie doszło, bo – jak orzekli lekarze – zostałam cudownie uzdrowiona. Ja wiem, że stało się to dzięki modlitwie – Nowennie i Koronce do Praskiego Dzieciątka Jezus, którą dostałam od syna. W podziękowaniu za szczęśliwe operacje i uzdrowienie syn zabrał mnie i męża do Lichenia, aby podziękować Matce Bożej za zdrowie i uzyskane łaski. (...) Po pewnym czasie zachorował mój syn, Jarosław. Przeszedł operację usunięcia torbiela na nerce – bardzo złośliwego raka. Miał przerzuty na płuca i... po jakimś czasie lekarze stwierdzili, że w płucach guzy się zasuszyły. Syn mówi, że to dzięki mojej modlitwie i przede wszystkim cudownej interwencji Pana Boga i wstawiennictwu Matki Najświętszej. Pragnęłabym, żeby te świadectwa zbudowały wielu ludzi. Wiara czyni cuda!

Dziękuję za wszystko raz jeszcze i serdecznie Was pozdrawiam.
Janina z Tucholi

BG 
Wyżełłak

Wysłany: 2018-11-05, 20:30   

Trojan, jest jak najbardziej, i co więcej, ma średni nakład dwieście tysięcy egzemplarzy. To cztery razy więcej niż "Tygodnik Powszechny".

To "Przymierze z Maryją", tak jak "Polonia Christiana", jest wydawane przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi, które corocznie organizuje Marsz dla Życia i Rodziny i organizuje wiele spotkań, wykładów i konferencji. Chociaż jest organizacją prywatną i niepowiązaną z Kościołem Katolickim, tylko mającym charakter sekty podszywającej się jednak pod KK. O czym pewnie nie wie wielu ludzi płacących datki na tę organizację.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_Kultury_Chrze%C5%9Bcija%C5%84skiej_im._ks._Piotra_Skargi
Co do "Polonia Christiana", to stałymi współpracownikami tego pisma są m.in. Grzegorz Braun, Jacek Bartyzel i Stanisław Michalkiewicz, czyli ludzie związani też z rydzykowymi mediami.

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2019-05-07, 20:41   

Miałem dzisiaj rzadką okazję obejrzeć fragment lokalnego programu informacyjnego. Z racji terminu oczywiście ważnym elementem są wybory do parlamentu europejskiego. Kandydaci zarówno z PiS jak i z KE jako główny punkt kampanii zdaje się lansują ochronę zdrowia w Polsce. Fajnie, temat nośny, ale jaki jest związek polskiej służby zdrowia z pracami PE?
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

Asuryan 
Król Bogów

Wysłany: 2019-05-07, 22:19   

U mnie na przystankach z plakatów straszy mister "San Escobar" :mrgreen:

goldsun 
Szeregowy

Wysłany: 2019-05-20, 09:53   

ASX76 napisał/a:
BG napisał/a:

Nie zdziwię się też, jeśli KE wygra, co byłoby skutkiem m.in. zmęczenia ludzi rządami pisowców.
(..)

Na wygraną nie ma żadnych szans, bo Kaczyński jeszcze płaci za głosy ludowi jego własnymi pieniędzmi :-P

Pytanie, które mnie nachodzi po weekendzie - w którym momencie jednak ludzie zaczną zauważać, że "coś tu jest nie tak", skoro pojawiają się kolejne obietnice rozdawnictwa i już w ogóle nikt nawet nie stara się wytłumaczyć "skąd się kasa na to znajdzie" ...
Pomijam całkowicie kretyński pomysł, świadczący o totalnym debiliźmie (brak wyobraźni i rozumienia skutków podejmowanych decyzji, udowodnił pomysłodawca już dawno temu) - "a może skrócimy sobie rok szkolny" ... na niecały miesiąc przed ...
Litościwie nie wspomnę o tym jak ten pomysł się ma do niedawnego strajku, który i tak spowodował pewnie problemy z przerobieniem zaplanowanego materiału ...
Ale mieszanie datami (kolejny raz), które mają wpływ na miliony ludzi, świadczy IMHO tylko o powyższym ... ewentualnie jeszcze o "chwytaniu się brzytwy", zwłaszcza, że mówi to premier a nie minister EN ...
Określenie "cyrk na kółkach", ewentualnie "burdel ogarnięty pożarem" wydają mi się coraz bardziej za słabe.

Fidel-F2 

Wysłany: 2019-05-20, 10:00   

Dla mnie jedyny sens to Fair play Gwiazdowskiego.

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

ASX76 
twój stary

goldsun napisał/a:

Pytanie, które mnie nachodzi po weekendzie - w którym momencie jednak ludzie zaczną zauważać, że "coś tu jest nie tak", skoro pojawiają się kolejne obietnice rozdawnictwa i już w ogóle nikt nawet nie stara się wytłumaczyć "skąd się kasa na to znajdzie" ...
.

W grze o tron "cel uświęca środki". Większości ludu w ogóle nie interesuje skąd kasa, skutki takiego rozdawnictwa... itp. itd., jedynie to co w kieszeni/sakwie. Prosty deal: wy nam dajecie głosy, a my wam skapniemy grosiwem czy inszymi "bajerami".

Trojan 

Polska nie rządem stoi

ASX76 
twój stary

Wysłany: 2019-05-20, 10:02   

Nihil novi.

Odpowiedz do tematu